Enchanted tragedy
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs.
 

 
Adriana Gorshkova

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 

avatar

Because once I didn't care about the rules anymore, I had all the power

lav's :
51
fc :
Nina Dobrev
posts :
25

Adriana Gorshkova

RašytiTemos pavadinimas: Adriana Gorshkova   2016-12-18, 13:13

Adriana Gorshkova

##. Upir / Nina Dobrev/ amžinai 20-ties

1790 metai. Rusija. Sankt Peterburgas.
Adriana gimė neturtingoje šeimoje, kaip ir dauguma kitų tų laikų šeimų. Viską valdė turtingieji, kuriems regis nerūpėjo niekas tik turtai ir puotos pilnos maisto ir gėrimų. Mergaitės vaikystė buvo sunki. Girtuokliaujantis tėvas, daugiavaikė motina, ir tuščias stalas bei skrandis. Didžiausia šventė būdavo gauti kasnį duonos, ar dieną poilsio be darbo, mat nuo pat šešerių ji dirbdavo grafų šeimai, tvarkydavo jų dvarą, bei šerdavo gyvūlius. Vaikystė daugiau niekuo neišsiskyrė, ir apie ją kalbėti daugiau nėra ką, persikelkime į  Gorshkovo‘s pilnametystę, kai jos šokoladines akis ir ilgus tamsius plaukus  pastebi naujas ''sosto'' įpėdinis, Sankt Peterburgo grafo sūnus. Tiesa, jis nuo pat mažumės simpatizavo mergaitei, kai jie abu buvo dar vaikai ir Adriana eidavo tvarkyti jų dvaro, tačiau jiedu niekuomet nesišnekėdavo, tiesiog tai buvo griežtai draudžiama. Jie apsieidavo akių kontaktu, ir nedrąsiom šypsenėlem. Tai ko gero ir sužadino meilę, kuri atėjo kai jiedu jau galėjo turėti savo nuomonę ir pasirinkimus. Na, bent jau Gorshkova. Jos mylimasis turėjo slėpti jausmus vardan šeimos vardo. Ką pasakytų kilmingųjų giminė, kai šis pasisakytų, kad įsimylėjo praščiokę? Bet ar likimas, ar didžiulė nesėkmė, bet grafaitis ėmė ir vieną vakarą pakvietė Adrian'ą vakarienės. Mergina net nustėro iš nuostabos, ir ėmė ruoštis tokiam susitikimui. Mama, kuri vienintelė dar ją apglėbdavo savo kruvino vargo mačiusiomis rankomis įteikė suknelę, kurią iki pat dabar  Gorshkova prisimena kaip baisiausia košmarą.
Atėjo reikiama valanda, į dvarą įžengė Adriana, ir ją maloniai priėmė tarnaitės nuvesdamos prie vaišių stalo, prie kurio sėdėjo visa Nikalojaus šeima. Viskas ėjosi lyg pasakoje. Adriana ir jos mylimasis gavo grafo grafienės palaiminimą, kad šie susituoktų, tačiau visame tame tūnojo vienas dalykas.  Gorshkova  turėjo įvykdyti vieną užduotį, norėdama patekti į šeimą. Virsti slavų mitais apimta būtybe "Upir". Tai panašu į vampyrą, tik skirtumas toks, jog pasivertimo procesas daug tamsesnis ir pavojingesnis. Tampant vampyru tu neprarandi savo tikėjimo ir nesirašai sutarčių su velniu, o štai su Upir tai kitoks reikalas.
Adriana pasimetė. Ji manė, kad jie juokauja sakydami tokius dalykus, mat šiomis būtybėmis buvo gąsdinami vaikai, ir į tamsų kelią išėję žmogėnai. Pasirodo grafaičiai ne juokavo, ir papasakojo ilgą savo istoriją, bei atskleidė kraupią paslaptį. Gorshkova norėjo dingti iš dvaro, tačiau buvo per vėlu. Šeima nebegalėjo paleisti Adriano's atgal į kaimą visiems atskleisti tiesos. O ir vynas kurį ji gėrė ėmė keistai veikti...Adriana krito koridoriuje, o jos kūną naujam gyvenimui atkurti paėmė mylimasis Nikalojus.
Adrianos siela buvo parduota velniui. Ji pabudo kraujo vonioje, su virve ant kaklo. Viduje šėlo pamišimas. Troškulys. Nežmoniškas alkis. Tas kraujas kuriame jos kūnas plūduriavo atrodė taip viliojančiai, jog ji paragavo jo. Norėjosi dar, ir dar, tačiau tai sustabdė iš kažkur atsiradusios Nikolojaus rankos. Jis pakėlė Adriano's kūną iš kruvinos vonios, ir apguobė kažkokiu audėklu. Valydamas raudonumu užlietą veidą, plaukus, papasakojo, kaip jos siela dabar priklauso velniui, ir kad ją pakorė, o tada įmetė į nužudytos aukos kraują įsimaudyti, kad ši taptų stipresnė ir atgytų jau nebe žmogišku pavidalu.
Nuo šios nakties viskas pasikeitė.  Adriana virto žvėriu, ir to nekentė. Nepadėjo nė Nikalojaus meilė, ji nekentė jo už tai ką jis padarė jai, tačiau negalėjo atsitraukti nuo jo, nes jis vienintelis galėdavo sustabdyti jos demonus kai jie per stipriai įsiaudrindavo.  Mergina susituokė su Nikalojum, tačiau teko pamiršti savo skurdu apimtą šeimą, ir pažadą kurį norėjo įvykdyti būdama žmogumi, ir svajodama, kad taps grafo žmona ‚‘padėti visiems žmonėms kurie skęsta bado ir skurdo pinklėse‘‘. Tačiau Gusevo‘s monstras neturėjo jausmų, jis troško tik kraujo. Kraujo ir žudymo.  Ji neturėjo sielos, ji priklausė velniui. Iš Rusijos mergina pabėgo kai išskerdė visą savo kaimelį, ir šeimą....Supratusi, jog Rusija jai asocijuojasi tik su tos nakties košmaru kai ji prarado save, mergina įsiruošė į Ameriką. Praėjus tiek laiko jai pavyko įsisprausti į aplinkinius, vaikščioti su kauke, ir tvardyti savo demoną. Paprastai mergina yra geras žmogus, žino kas yra skausmas ir gali būti tikrai nebloga pašnekovė, ar draugė. Jai net pavyko įsidarbinti ligoninėje, na, ne dėl to, kad padėtų žmonėms, o dėl to, jog gautų nemokamų širdžių. ‚‘Upir‘‘ būtybės dievina širdis.  
Mergina turi dvi savo puses, tą gerąją Adriana kuri dar gyvena 1790 metų emocijomis iki tos nakties, ir tą pusę, su kuria susipažino po to lemtingo įvykio. Tamsiaplaukės nepatartina pykdyti, jos demono niekas negali sustabdyti, ji turi kovoti pati su juo, o tai yra velniškai sunku. Ji net artimiausią draugą gali paskersti, jei tik vidinis žvėris sugalvos pažaisti.
"Upir" būtybės priešingai nei vampyrai nebijojo saulės šviesos, ir aplamai buvo stipresni ir viršesni, nes velnias suteikė jiems galių. Jų apetitas kraujui didesnis nei vampyrų, o ir pats kraujas ne tik maisto šaltinis. Būtybėms patartina maudytis aukų kraujo voniose, mat tai suteikia daugiau galių, pati Adriana retai kada pasimėgauja tokiu malonumu...


I've lived in darkness a long time. Over the years my eyes adjusted, until the dark became my worldBlood. Sometimes it sets my teeth on edge,other times it helps me control the chaos

Atgal į viršų Go down
 

Adriana Gorshkova

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijos :: Nežinomi-