Enchanted tragedy
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs.
 

 
Aaron Noah Scharvin

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 

avatar

Monsters are not under your bed, they are inside your head

lav's :
55
fc :
Kim Jae Joong
posts :
166

Aaron Noah Scharvin

RašytiTemos pavadinimas: Aaron Noah Scharvin   2016-12-17, 20:23

Aaron Noah Sharvin

##. Soul Reaper / Kim Jae Joong/ 28 || 3768

Skaičiuojant Sielų Valdytojų metais, vyras yra dar ganėtinai jaunas, mat dauguma jų žeme vaikšto ir pasaulyje egzistuoja daugiau nei keliolika tūkstančių metų. Tačiau vis tik patirties jam nestinga, o per savo gyvenimo metus žemėje mate pakankamai. Galėjo matyti visus žmonijos nuosmukius ir pakilimus… Jam tai visad atrodė menki, bet žavingi padarai, gal todėl, antrojo pasaulinio karo metais, jis susižavėjo viena žmonių moterimi. Nesugebėjo laikytis atokiai. Aaron’as ją įsimylėjo, nesuvokdamas pavojaus, jog jai kada nors teks mirti, o jis gyvens toliau. Ir galbūt jis bus tas, kuriam reikės pasiglemžti jos sielą. Žinoma taip ir atsitiko. Ir jis nesugebėjo to padaryti. Tada jos sielą pasiglemžė kitas valdytojas, ir jis nieko pakeisti jau nebegalėjo. Nuo to laiko jis susitelkė tik ties savo darbu – pasiimti visų padarų sielas su savimi į pomirtinį pasaulį, kai tam ateina laikas. Beveik niekam nėra suteikęs antro šanso, ir savo pareigas vykdo be priekaištų.

Aaron yra tikro vyro pavyzdis. Tiek fiziškai, tiek savo charakteriu. Jis tvirtas, patikimas. Jis visada buvo geranoriškas vaikinas. Bendraujantis, ir altruistas (kad ir kaip tokios savybės keistai skambėtų kalbant apie sielu valdytoju... Bet jis savo rasę pasirinko ne savo noru, ir visada stengėsi būti labiau žmogumi, negu mirties dievu). Būtų klaidinga sakyti, kad karas jo nepakeitė, ir nesuformavo jo charakterio. Vyras yra pasirįžęs bet kam. Drąsus, bebaimis, bet atsargus - nėra pametęs galvą, viską apgalvos, turės planą. Baisiai sumanus, ir sugebantis veikti ir mąstyti greitai. Pasiaukojantis dėl kitų. Ištiesiantis pagalbos ranką. Nors bendravime dažniausiai susilaikantis, rimtas, jis rodo mažai emocijų. Bet jam iš tiesų rūpi (ne visi).  Be galo darbštus. Nepaisant to.. labai uždaras ir vienišas. Visi jo draugai jau žuvo kare.

• Mėgsta tatuiruotes, ir jo kūną puošia ne viena;
• Įvaldęs daugelį kovos menų, bei ginklų.
• Will be Updated


Monsters are not under your bed, they are inside your head

it's just because you haven't been inside long enough. I HAVE FOUND BOTH FREEDOM AND SAFETY IN MY MADNESS; THE FREEDOM OF LONELINESS AND THE SAFETY FROM BEING UNDERSTOOD, FOR THOSE WHO UNDERSTAND US ENSLAVE SOMETHING IN US.

If you haven't caused a scene in a psych unit

   
Atgal į viršų Go down
 

Aaron Noah Scharvin

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijos :: Sielų valdytojai-