Enchanted tragedy
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs.
 

 
Atchelle Ellasyn Westwood

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 

avatar

You never know how strong you are, until being strong is your only choice

lav's :
123
fc :
Nina Dobrev
posts :
1222

Jane Selene Volturi

RašytiTemos pavadinimas: Atchelle Ellasyn Westwood   2016-12-17, 13:26

Atchelle Ellasyn Westwood

##. Šmėkla / Bryana Holly / 19/+∞

Jauna energinga ir savimi pasitikinti moteris . Atchellė nors yra jauniausia iš savo rūšies atstovų biologiniumi amžiumi tikrai nėra prasčiausia . Yra pagrindinė derybininkė ir saugotoja . Jau ištisus amžius šalia savęs laikydama Jonathaną kartu su jo pagalba sugebėjo išsaugoti ir jaunesnių rūšies atstovų gyvenimus . Nors Achellė vadovauja ligybės principu – jog visi jos šeimos nariai yra lygūs ir vienodai reikšmingi visgi pagrindinius sprendimus atlieka kartu su Jonathanu . Šiuo metu kai karas aprimęs ji nesirūpindama vadovauja psihiatrijos įstaigai,bei leidžia savo gyvenimą kartu su Demonu Michael. .

YOU NEVER KNOW HOW STRONG YOU ARE, UNTIL BEING STRONG IS YOUR ONLY CHOICE
«  when they are alone and smoking a cigarette, when they smirk, the way they half smile, the way they try and hold back tears, the way when their face says they want to say something but can’t, the way they look at someone they want or love…i love the way people look when they do these things. it’s… madness... »
Atgal į viršų Go down
 

Atchelle Ellasyn Westwood

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijos :: Šmėklos-