Enchanted tragedy
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs.
 

 
Raganos

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 

avatar

Monsters are not under your bed, they are inside your head

lav's :
55
fc :
Kim Jae Joong
posts :
166

Aaron Noah Scharvin

RašytiTemos pavadinimas: Raganos   2016-12-16, 21:06Visi puikiai žinome apie senąsias, puikiąsias raganas, žmones su įgimtu polinkiu į magiją. Vienos gimsta su neišpasakytomis dovanomis ir su laiku jas tobulindamos tampa išties galingomis ir sunkai įveikiamomis, kitos priešingai, gimsta tik su polinkiu į raganavimą, tačiau didesnių ir garbingesnių galių įgyti nesugeba. Tokiu būdu į pagalbą pasitelkią demonus ar patį velnią, parduodamos jiems savo sielą ir taip atsiduodamos į juodosios magijos rankas.
Raganos iš prigimties yra geros. Pagrindinis jų galių šaltinis tai gamta ir jos teikiama energija. Tačiau, pardavusios sielą jos tampa atskirtos nuo pagrindinio galių šaltinio ir semiasi jėgų iš blogio ir demonų, kas joms leidžia be didelių pastangų įgyti norimų rezultatų. Tačiau, kekvienas gautas dalykas yra mokamas, ir šios smarkiai moka skolą demonams. Dėl pasiskolintų galių raganos ir lieka priklausomos nuo jų kai tuo tarpu gerosios turi dideles galimybes plėsti savo ekspresiją ir tobulėti.
Raganos mirtingos. Senėjimas suletėjęs tiek kiek leidžia jos asmeninis išprūsimas magijoje. Išvaizda niekuo neišsiskiriančios iš normalių žmonių.       

Chantelle Summers

Vieniša, 27/359


Trumpas aprašymas


Kitaip nei dauguma jos amžiaus raganų, Šantelė - savotiška atsiskyrėlė. Nors noriai bendrauja su visais, kurie tik pasiryžta, su gamta moteris susilieja tik vienumoje, tik tuomet, kai šios minčių ir galių netrukdo jokios kitos būtybės. Vis dėlto, net neišnaudodama visos savo galios potencialo, Summers - itin stipri, raganos geną savyje nuo pat gimimo nešiojanti moteris.

Mirjana Galey

Vieniša, 21/978


Trumpas aprašymas

Kadangi Mirjana į viską ir visus žvelgia pozityviai, su plačia šypsena veide, vargu, ar kas galėtų atspėti, jog ragana ši tapo tik pardavusi savo sielą. Gimusi garbingoje raganų giminėje, moteris negalėjo pakelti minties, jog yra paprastas žmogus, tad, jausdama nuolatinį spaudimą iš kitų šeimos narių, Galey pasirašė sutartį su pačiu velniu. Visgi, šios giminės niekino juodąją magiją, dėl ko moteris buvo atstumta ir palikta likimo valiai. Tačiau, nepaisant atstumimo, Mirjana išgyveno kur kas ilgiau už kitus šeimos narius, o metams bėgant ši tampa vis galingesne.

Maximilian Jones

Simpatizuoja Mirjanai Galey, 34/105


Trumpas Aprašymas

Visą savo gyvenimą Maksimilianas niekino savo galias. Gimęs katalikų šeimoje, vyras nesuprato, kas vyksta su jo kūnu ir sugebėjimais, buvo engiamas bene visų brangiausių žmonių. Augdamas ir bręsdamas Maksas atitolo, pasidarė kiek apatiškas aplinkiniams, kas pasikeitė tik tuomet, kai atgyvenęs daugiau nei pusamžį, sutiko Mirjana. Būtent pastaroji atvėrė šiam akis, įrodė, kad magija - dovana, tad tik jos dėka Jones ėmė praktikuotis, o vis artimiau pažindamas Galey ima šiai simpatizuoti, deja, kol kas nesėkmingai, mat mano, jog vien iš išvaizdos yra jai per senas.

Benjamin Wilson

Susituokęs su Kanani Wilson, 37/2895


Trumpas aprašymas

Nors iš išvaizdos, vargu, ar pasakytumėt, jog Benjamin kažkuo išsiskiria nuo kitų turtingų vyrų, vos su juo susipažinus tiesa bado akis - Benas juodosios magijos atstovas.  Kiek daugiau nei tūkstanį metų vyras praleido vienišas, praktikuodamasis ant visų sutiktų žmonių. Tai pasikeitė tik tuomet, kai klajodamas po pasaulį Benjamin vienoje iš daugybės genčių pastebėjo Kanani. Tai, matyt, buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, mat net praėjus daugybei metų, Wilson sušvelnėja tik šios draugijoje, o kitam pasauliui vis dar atrodo toks pat žiaurus ir nuodėmingas kaip kadaise.

Kanani Wilson

Susituokusi su Benjamin Wilson, 24/1345


Trumpas aprašymas

Kanani, matyt, pati švelniausia šia žeme vaikštanti ragana. Nors kadaise dėl mylimo žmogaus pardavė sielą ir pasiryžo tapti juodąja, ši vis dar spinduliuoja gėriu, ir, nors atrodo itin jauna, yra kur kas labiau subrendusi nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Wilson myli gamtą, visiems linki tik gero, tačiau Benjamin myli dar labiau. Būtent jo pašonėje Kanani ima spindėti ir rodyti visą savo magijos potencialą, dėl ko judviejų meilė sulig kiekviena diena vis stiprėja.it's just because you haven't been inside long enough. I HAVE FOUND BOTH FREEDOM AND SAFETY IN MY MADNESS; THE FREEDOM OF LONELINESS AND THE SAFETY FROM BEING UNDERSTOOD, FOR THOSE WHO UNDERSTAND US ENSLAVE SOMETHING IN US.

If you haven't caused a scene in a psych unit

   
Atgal į viršų Go down
 

Raganos

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mysterious Death :: Nariams :: Veikėjų sąrašas-