Enchanted tragedy
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs.
 

 
Fėjos

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 

avatar

Monsters are not under your bed, they are inside your head

lav's :
55
fc :
Kim Jae Joong
posts :
166

Aaron Noah Scharvin

RašytiTemos pavadinimas: Fėjos   2016-12-16, 20:56Fėjos , tai magiški Dievo kūriniai savo prisitaikiusioje būsenoje atrodančios visai kaip paprasti ir normalūs žmonės. Tokios būtybės gimsta tik išskirtinėse kraujo linijose. Mėlyno kraujo ir magiškų galių turinčios begalinio grožio personos savo natūraliame būvyje atrodančios tarsi gležnos blyškios būtybės. Tačiau, esminis faktas jog vyriškosios lyties fėjų atstovai atrodo visai priešingai moterims. Jie stiprūs, labiau orientuoti į fizinę galią nei į magiškus gabumus.
Fėjos galingiausios tuomet kai yra grupėse, ir kai yra žmonių sergėtojomis. Dažniausiai pasirenka gėrio pusę nors yra ir išimčių, fėjų išdavusių savo prigimtį ir pardavusių sielą demonams. Tokios fėjos praranda savo magiškąsias galias, gali pasigirti tik tuo kuo jas varganai apdovanoja demonai laikydami jas kaip savo maistą.
Fėjos dėl savo išskirtino kraujo yra įtin medžiojamos ir geidžiamos, neretai priverčiamos atiduoti sielą ir paklusti vienam ar keliems demonų pakalikams. Tačiau, tvirtai laikančių savo įsitikinimus demonai nesugeba paveikti.
Fėjas galima nužudyti išgeriant visą jų kraują, išsiurbiant energiją ar tiesiog smarkiai pažeidus gyvybiškai svarbius organus. Pačios gali išsigydyti tik nesunkius sužeidimus.       

JEANNE WEBER

vieniša 568


Trumpas aprašymas


Jos reikėtų vengti tiems, kurie nesupranta kandaus humoro, nemėgsta moterų, kurios savo intelektu, grožiu ir jėga gali nurungti juos pačius bei tiems, kurie neturi jai pasiūlyti nieko tokio, dėl ko jos akys sužibėtų. Didelių svajonių ir troškimų jos gyvenime nėra. Gyvena parduotą gyvenimą, pamiršdama žemiškus ir nelabai malonumus, bei atsiduodama savo tikslui; o jo siekia nepaisydama nieko ir įveikdama visas kliūtis pakeliui. Jai nėra nieko neįmanomo, uždrausto ar per daug rizikingo. Iššūkius priima išskėstomis rankomis, tik dažnai manais paprašo daugiau, negu kiti yra pasiruošę jai duoti. Ši mergina nėra tipinė savo rasės atstovė. Taip, ji žavi, o jos galios tik dar labiau padeda paskleisti jos prigimtinius kerus, bet visgi gėriu jos egzistencija nespinduliuoja.
Savo gabumus ir natūralų žavesį ji išnaudoja tikrai ne vyrus žavėdama, na bent jau ne tam, kad laimėtų jų simpatijas, o greičiau ištrauktų reikiamą informaciją iš jų galvelių, bei perduotų ją reikiamiems žmonėms. Ne kartą yra nukentėjusi, kai pati įsiraizgė savo paspęstose pinklėse, bet greičiausiai ją globoja angelas sargas, ir fėja visad išsuka savo uodegą..

DEBBIE ALVAREZ

susižadėjusi su Julian Weber 263


Trumpas aprašymas

Iš pažiūros, ji yra nosį riečianti lepunėlė, mat gimė turtingoje šeimoje, vienturte, augo lepinama ir gaudama viską ko tik jos širdis geidė. Dažnai stengiasi pasirodyti šalta, iš aukšto žiūrinti į kitus. Ir gal dėl to ji dažnai jaučiasi vieniša, o tas vienišumas suteikia jai rimtą stiprybės šydą, kuris nukrenta tik merginai palūžus toliau nuo nereikalingų akių. Tačiau ji turi didelę širdį, sugeba mylėti, bet tik tuos asmenis - kurie to nusipelno. Mergina yra karingos širdies, visad siekia savo tikslų, linkusi pasisaugoti. Turi kandų liežuvį, bet dar kandesnės yra jos tylios įžvalgos, kurios padeda atsirinkti ją supančius asmenis.

JULIAN WEBER

susižadėjęs su Debbie Alvarez 344


Trumpas Aprašymas

Jaunesnysis Jeanne brolis. Kaip fėja, Julianas nėra blogas. Dažniausiai jis būna draugiškas ir linksmas, tiesa, gan uždaras. Tačiau vaikinukas negaili šypsenų tiek savo atspindžiui veidrodyje, tiek visiem esantiem aplinkui. Žinoma kaip ir kiekvienai būtybei, būna ir prastų dienų. Tuomet geriau netyčia gaiduko nepaspausti ir neaktyvuoti jo pykčio bombų. Vyras supyksta retai, bet kai taip įvyksta, tai būna jau ilgą laiką kauptos negatyvios emocijos, todėl tam nelaimėliui, kuris perpildo kantrybės taurę, tenka patirti siaubo su kaupu. Bet neskaitant tokių proveržių, ši fėja yra tikrai geras ir mielas padarėlis. Kaip iš pasakų, tik su blizgančia suknele nelaksto. Kitaip sakant, visiška savo sesers priešingybė, gal todėl jiedu ne įtin palaiko ryšius.

LLOYD RODGERS

vienišas 847


Trumpas aprašymas

Šiknius ir asilas, tikriausiai du puikiausiai šį vaikiną apibūdinantys žodžiai. Jis tipinė fėja, kuriai didžiausias prioritetas bei interesas yra jis pats. Myli vaikinas save be galo ir be krašto, ir puikiai moka maskuoti savo silpnybes ir minusus. Bendrauti jis dažniausiai linkęs draugiškai, tačiau niekada nepagaili savo fėjos žavesio, nes jam tikrai labai patinka žmonių dėmesys. Gražios merginos jam yra be proto svarbus dalykas. Kartais sugeba prisišaukti ir nepageidaujamo dėmesio, tačiau niekada nesidrovi žmonių nepatinkančių kuo toliau nuo savęs pasiųsti. Šiaip yra pakankamai linksmas žmogus, atviras, tiesmukas, spontaniškas, pirma padarantis, o tik tada pamąstantis, be to labai irzlus, gali visą laiką šypsotis, o galiausiai užsiraukti praktiškai dėl menkiausio žodžio.

CHRISTINA ALVARADO

vieniša 1438


Trumpas aprašymas

Iš prigimties gana linksmas ir optimistiškas žmogus, tačiau be galo aštraus liežuvio savininkė. Kartais net nenorėdama savo juokais sugeba žmones iki ašarų privesti. Nors dažniausiai dėl to per daug nesielvartauja, o tiesiog kaltina kitus humoro jausmo neturėjimu. Turbūt didžiausia merginos yda yra nežmoniškas jos užmaršumas, kuris pas ją apsigyveno jau paauglystėje. Jos atmintyje saugoma tik svarbi informacija, tad jei šis žmogus prisimena tave, verta jaustis išskirtiniu. Christi atrodo gimė gražioje šeimoje, tačiau nuo vaikystės su tėvais nesutarė. Kadangi šios tėvai buvo turtingi, ar net kartais vadinami milijonieriais, šie žinoma norėjo, kad mergina, kaip ir jos vyresnysis brolis, prisidėtų prie šių verslo, tačiau ji to padaryti visai nenorėjo, kadangi visada buvo meniškos prigimties. Dėl savo stipraus charakterio mergina sugebėjo tėvams pasipriešinti šiuo aspektu, tačiau viskas apsivertė, kai šį įsimylėjo savo įbrolį. Tėvas tai sužinojęs juos atskyrė ir privertė užmiršti vienas kitą. Tačiau tikrai meilei sutrukdyti negali niekas, tiesa? Po kelių metų Christina ir vėl sutiko savo įbrolį ir su juo pradėjo laimingą gyvenimą, tačiau tokia idilė netruko ilgai. Apie tai sužinojusi fėjos mama viską pranešė šios tėvui, o jis, būdamas žiaurus ir negailėstingas padarė taip, kad Christidaugiau niekada savo įbrolio negalėtų pamatyti. Vaikinas žuvo auto avarijoje, kuri atsitiko "mistiškomis aplinkybėmis", tačiau ji žinojo, jog tai jos tėvo darbas ir iki dabar siekia keršto.it's just because you haven't been inside long enough. I HAVE FOUND BOTH FREEDOM AND SAFETY IN MY MADNESS; THE FREEDOM OF LONELINESS AND THE SAFETY FROM BEING UNDERSTOOD, FOR THOSE WHO UNDERSTAND US ENSLAVE SOMETHING IN US.

If you haven't caused a scene in a psych unit

   
Atgal į viršų Go down
 

Fėjos

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mysterious Death :: Nariams :: Veikėjų sąrašas-