Enchanted tragedy
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs.
 

 
Vilkolakiai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 

avatar

you'll never know the psychopath sitting next to you

lav's :
229
fc :
Adelaide Kane
posts :
1762

Mary Elisabeth Stuart

RašytiTemos pavadinimas: Vilkolakiai   2016-12-16, 20:24
Vilkolakiai tai žmonės gimę su vilko genu savo kraujyje. Iš pradžių gyveną paprastą žmogaus gyvenimą iki akimirkos kai jų nesuteptos rankos atima nekalto žmogaus gyvybę. Tuomet prakeiksmas yra aktyvuojamas ir žmogus tampa naktiniu padaru.
Vilkolakiai žmogiškąjame pavidale yra stipresni, su aštresniais pojūčiais nei žmonės, tačiau išvaizdos pokyčiai nepastebimi. Tik mėnulio šviesoje jie įgauna vilko formą ir joje išbūna visą pilnaties laiką nepaisant paros laiko.
Virsmas yra begalo skausmingas, ne visi jaunieji vilkai sugeba jį iškęsti ir išgyventi. Tik stipriausieji išlieka ir yra priskiriami savo šeimos gaujai. Vilkai retai atsiskiria nuo gentainių, grupėmis jiems saugiau nei būti po viena. Vieniši vilkai labiau pažeidžiami, sunkiau ištveria pilnatis.
Persivertę į vilko pavidalą, asmenys sunkai sugeba blaiviai mąstyti, pasidaro agresyvūs plėšrūnai.
Vilkolakiai stiprūs, todėl taip paprastai jų nesužalosi, juos kuriam laikui galima susilpninti ar netgi sustabdyti pasinaudojus kurpele ar sidabru. Seni ir galingi vilkai gali būti įgavę atsparumą šiems daiktams, todėl veikimas jiems gali būti minimalus.
Norint nužudyti vilką reikia išplėšti jo širdį ir nukirsti galvą.
.

       

Theodore Dannhaverus

Draugauja su Selena Sibille Whitmore. Amžius :560


Trumpas aprašymas

– Teo yra buvusio gaujos  vado sūnus , dabar valdantis ir saugantis Dannhaverus vilkolakių klaną .(Gaujos pavadinimas gimė nuo šeimos pavardės )Į šią poziciją pateko nužudęs savo kraują ir kūną . Tėvą jis užpuolė po mesto jam iššukio dėl nevaldomos gaujos ir prasto vadovavimo. Nors jo tėvas buvo geras ir sąžiningas jau perkopęs amžių nebesugebėjo taip ryžtingai saugoti gaujos . Todėl po nukovimo visi be priekaištų lenkėsi naująjam vadui . Šiuo metu Theo susitikinėja su Selena kurią ir žadą priglausti po gaujos sparneliu nepaisant to , jog naująjį gaujos vadą įsimylėjusi Isabelle , jis tai moteriai nejaučia nieko kito kaip pagarbą kaip šeimos nariai .

Isabelle Muller

Įsimylėjusi Theodore Daanhaverus Amžius : 487


Trumpas aprašymas

Viena iš sesiausių gaujos narių . Isabellė buvo mylimiausia Theodoro tėvo , buvusio gaujos vado meilužė dabar besigriežianti tokios pačios aukštos pozicijos ir naujojo vado sąskaita . Nors ji iš paskutiniųjų stengiasi pasiekti Theodoro širdį atsako negauna o tai daro ją dar labiau įsiutusią . Sužinojusi apie Theo moterį ši jau kurpia planus kaip tą žmogystą reikėtų pašalinti nuo šilto kilimėlio šalia Theo.  

Floriana Freya Withmore

Vieniša Amžius : 23


Trumpas Aprašymas

Floriana viena iš nedaugelio vilkolakių, kuri nepriklauso jokiai gaujai. Tiesa, būt vienai, be gaujos yra be galo pavojinga, tačiau mergina jaučiasi daug saugesnė kai yra viena. Žinoma seniau mergina priklausė vilkolakių gaujai, tačiau iš jos pabėgo dėl tam tikrų priežasčių. Jos senosios gaujos alfa laikydavo ją uždaręs rūsį ir neleido jai patirti to džiaugsmo, kuri vilkolakis patiria kai išlaisvina savo viduje tūnantį vilką, o kai tai Floriana mėgindavo padaryti būdavo mušama. Tiesa paminėsiu ir tai, kad Floriana yra viena is nedaugelio likusiu gyvų "karališkųjų" vilkolakių ir kiekvienas, kuris vestų šią mergina turėtų didžiulę valdžią vilkolakių benduominėj..

Alderic Morris

Vienišas Amžius : 165


Trumpas Aprašymas

Gaujoje gyvenęs nuo pat gimimo , per susirėmimą su vampyrais praradęs savo tėvus ir nuo to laiko pasikliaujantis tik savimi pačiu . Labai atsidavęs gaujai ir paklusnus . Tikra dievo dovana , problemų nedarantis vyrukas , kuris kaip įmanydamas stengiasi užsitarnauti gerą vardą gaujoje .Žinoma jį traukia viena žmonių mergaitė Lydia Jordon , su kuria jis jaučiasi kaip paprastas žmogus galintis daryti ką nori .  

Maja Sylvergone

Vieniša . Amžius : 17


Trumpas Aprašymas

Pati jauniausia gaujos narė . Jos tėvai buvo atsiskyrę vilkai negyvenę gaujoje . Tačiau Maja pašaukė jos prigimtis kai ji sutiko Adrian , kuris ir atvedė ją į prieglobstį . Nuo to laiko ji atskiskyrė nuo tėvų ir leidžia laiką gaujoje . Nežino kur jos tėvai dingo , tačiau po išėjimo ji jų nematė . Kolkas dauk nesireiškiani ir gyvenanti gaujos šešėliuose turinti svajonę kadanors būti svarbia dalimi.In the land of gods and monsters i was an angel , living in the garden of evel.
Blood dripping out your arm
The past can hurts
Atgal į viršų Go down
http://mysteriousdeath.forumlt.com
 

Vilkolakiai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mysterious Death :: Nariams :: Veikėjų sąrašas-