Enchanted tragedy
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs.
 

 
Sielų Valdytojai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 

avatar

Monsters are not under your bed, they are inside your head

lav's :
55
fc :
Kim Jae Joong
posts :
166

Aaron Noah Scharvin

RašytiTemos pavadinimas: Sielų Valdytojai   2016-12-16, 13:45Sielų valdytojai , kitaip dar vadinami giltinėmis . Tai padarai vieni iš seniausių vaikštančių šios žemės paviršiumi .
Atrodo visai kaip žmonės , maskuotės meistrai pasiimantys paskutines minutes skaičiuojančias sielas į pomirtinį pasaulį .
Giltinės nepriklauso jokiai barikadų pusei , atstovauja mirtį kad ir kokia ji bebūtų . Leidžia sau pasirikti ar suteikti antrą šansą jau merdėjančiam išgyventi bandančiam žmogui ar visgi nugesinti jo gyvenimą . Atstovauja tik žmonių mirtims.
Nemirtingi .        

AARON NOAH SCHARVIN

vienišas 3768


Trumpas aprašymas


Skaičiujant Sielų Valdytojų metais, vyras yra dar ganėtinai jaunas, mat dauguma jų žeme vaikšto ir pasaulyje egzistuoja daugiau nei keliolika tūkstančių metų. Tačiau vis tik patirties jam nestinga, o per savo gyvenimo metus žemėje mate pakankamai. Galėjo matyti visus žmonijos nuosmukius ir pakilimus… Jam tai visad atrodė menki, bet žavingi padarai, gal todėl, antrojo pasaulinio karo metais, jis susižavėjo viena žmonių moterimi. Nesugebėjo laikytis atokiai. Aaron’as ją įsimylėjo, nesuvokdamas pavojaus, jog jai kada nors teks mirti, o jis gyvens toliau. Ir galbūt jis bus tas, kuriam reikės pasiglemžti jos sielą. Žinoma taip ir atsitiko. Ir jis nesugebėjo to padaryti. Tada jos sielą pasiglemžė kitas valdytojas, ir jis nieko pakeisti jau nebegalėjo. Nuo to laiko jis susitelkė tik ties savo darbu – pasiimti visų padarų sielas su savimi į pomirtinį pasaulį, kai tam ateina laikas. Beveik niekam nėra suteikęs antro šanso, ir savo pareigas vykdo be priekaištų.

ROSEMARIE HOLMES

vieniša 143


Trumpas aprašymas

Visai jauna mergina, kuri net jeigu gyvena kiek ilgiau nei šimtmetį, dar visiškai nespėjo pamatyti visų žmonių blogybių, nors lygiai taip pat nematė ir daug gėrio, mat jo paprasčiausiai čia nėra. Kol kas jai dar neteko atimti nei vienos gyvybės, ji šiek vėjavaikiška, ekstravertė ir cholerikė, nuotykių ieškotoja. Gali atrodyti naivi, yra judri ir greitai užsiplieskianti, ir todėl yra be galo pavojinga - ji nesitaikstys su tavimi. Jeigu ją sunervinai - reiškia tavo vieta tikrai ne Žemėje. 

Niklaus Tsiolkovsky

vedęs, +∞


Trumpas Aprašymas

Vyriausiasis iš Sielų Valdytojų. Visiškai ramus ir susitavrdęs vyras, kurį sunku kaip nors pajudinti ar paveikti. Dažniausiai rimtas ir susikaupęs. Tvirtas ir teisingas, nuomonės nekeičia ir jį perkalbėti sunku. Per savo gyvenimą jau matė tiek daug, o jo žmogiškąjį kūną puošia ir ne vienas randas. Turi žmoną, vampyrę, su kuria jau kelis šimtmečius yra kartu. Jų santuoka iš pradžių buvo tik iš reikalo, bet per daug metų jie vienas prie kito nuoširdžiai prisirišo, ir prie tos moters jis parodo kažkokius jausmus, puikiai atlieka mylinčio ir tikro vyro pareigas.

RENEE HARPER

vieniša 2367


Trumpas aprašymas

Nutrūktgalvė, dievina nuotykius, išbandymus, adrenaliną ir azartiškus dalykus, lenktynes ir greitį. Galima dėl to ją vadinti ir bebaime, nes retai ši moteris kada jaučia ribas. Atrodo elegantiška ir moteriška, tokia ir yra, ir kas ją pažįsta, tie jau pripratę, kad Renee yra tokia nesuderinta. Ji ne iškart žinojo, kas yra, mat buvo palikta Žemėje, ją įsivaikino. Normalios vaikystės neturėjo... bet ne dėl to. Kai "tėtušis" yra mafijos grupuotės bosas, o ir mama ne ką geresnė. Susirinko ji charakterio savybes iš abiejų: iš tėvo paveldėjo santūrumą ir šiokį tokį polinkį į sadizmą, o iš motinos polinkį į pavojus, ir nutrūktgalviškumą. Net jei ir augo taip sakant mafijozų šeimoje, tėvas buvo begalo mylintis ir augino ją kaip savo princesę. Mafijos žmonių pokerio sesijos vakarai, ginklai ir cigarai tapo merginos kasdienybės vaizdu, kelionės su tėtuku tvarkyti reikalų irgi nebestebino, jai tai atrodė normalu ir įprasta. Dėl to ir užaugo pati ne iš kelmo spirta. Tik vėliau ėmė dėtis keistis dalykai, ir ji sužinojo apie savo lemtį šioje žemėje... Kad jai užtenka pirštu pamoti kad atimtų gyvybę, ir kad tiesą sakant, tai yra jos darbas.
Ji išgyveno abu pasaulinius karus, ir didijį karą per kruį žuvo dauguma būtybių, ir tai ją užgrūdino dar labiau. Ši moteris tikra karė - nors dar jauna, bet patirties ir stiprybės turinti o gero gerokai daugiau, nei kiti.

DEREK JEFFERSON

vienišas 1542


Trumpas aprašymas

Tai žiaurus padaras, kuris žudo ne tik tada, kai žmogui ateina laikas iškeliauti į anapusinį pasaulį, bet tiesiog savo malonumui. Žmonija ir apskritai visa kas gyva ir vaikščioja žemės paviršiumi jam yra tarsi žolė, kurios neapsimoka skabyti po stiebelį, o reikia iškart šienauti visą. Jis nežino, kas yra moralė, sąžinė ar teisingumas. Juk jie mirties Dievai, tad jo pareiga - naikinti. Tokia filososija jis ir vadovaujasi, gyvybė jam nieko verta, kai pačiam nereikia bijoti dėl savosios, jis ir taip iš dalies miręs. Ko gero yra pavojingiausias iš visų Sielų Valdytojų, nesiskaito net su jais, paklūsta tik vienam Niklaus.it's just because you haven't been inside long enough. I HAVE FOUND BOTH FREEDOM AND SAFETY IN MY MADNESS; THE FREEDOM OF LONELINESS AND THE SAFETY FROM BEING UNDERSTOOD, FOR THOSE WHO UNDERSTAND US ENSLAVE SOMETHING IN US.

If you haven't caused a scene in a psych unit

   
Atgal į viršų Go down
 

Sielų Valdytojai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mysterious Death :: Nariams :: Veikėjų sąrašas-