Enchanted tragedy
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs.




 

 
Medžiotojai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 

avatar

they made you into a weapon and told you to find peace

lav's :
261
fc :
Chloe Bennet
posts :
795

Gabriella Skye Marshall

RašytiTemos pavadinimas: Medžiotojai   2016-12-15, 22:25







Medžiotojai yra naktinio pasaulio ir žmonių sergėtojai. Kai kurie jų tik paprasti žmonės, kai kurie gali būt užkeikti raganų ar panašiai. Tačiau vienaip ar kitaip jie yra mirtingi, todėl juos galima nužudyti kaip paprastus žmones.  



       

GABRIELLA SKYE MARSHALL

vienša 22


Trumpas aprašymas


Gabriella užaugo ganėtinai didelėje ir stiprioje ir įtakingoje medžiotojų šeima. Jau nuo pat laiko, kai jai tebuvo vos 14 metų, ji buvo mokoma apsiginti. Galiausiai bėgant laikui, mergina buvo mokoma įvairiausių kovos technikų. Iš pat pradžių Gabriella nesuprato, kodėl taip svarbu žudyti antgamtinius padarus. Nesuprato kokia iš to nauda. Net kai ir tėvai jai papasakojo apie prieš daug metų buvusį antgamtinių būtybių karą, kuriame pasak legendų dalyvavo ir jos artimieji bei buvo nužudyta daug žmonių. Tačiau net ir tuomet svarbiausias merginai klausimas buvo kodėl? Galiausiai, kai merginos brolis buvo nužudytas, mergina suprato, kodėl ji privalo išžudyti visas antgamtinių būtybių rases. Vienintelė emocija, kuri merginai ir teliko buvo kerštas. Tačiau bėgant metams ją tai užvaldė.  Žudymas tapo antroji jos dalis. Ir visa problema tame, kad nei vienas Marshall'as nežinojo apie jų šeimą lydinti prakeiksmą, kuri egzistuoja daugiau negu 500metų.  

ALEXANDER G. YOUNG

vienišas 25


Trumpas aprašymas

Daugelį metų vaikinas gyveno paprastą žmogaus gyvenimą. Nei vienas iš jo šeimos nežinojo apie antgamtinį pasaulį. Young šeima buvo paprasti miestelio gyventojai. Alexander sužinojo apie demonų pasaulį visiškai atsitiktinai, kai vaikščiodamas tamsiomis miesto gatvėmis pamatė negyvos savo merginos kūną su įkandimo žymėmis. Nuo to laiko vaikinas ėmė treniruotis, mokinosi kovos technikų. 

George Bowman

vienišas, 23


Trumpas Aprašymas

Vaikinas kilęs iš vienos, nedidelės ir ne itin žinomos medžiotojų šeimos.  Vaikinas sulaukęs penkiolikos metų  buvo mokomas kovoti, apsiginti ir panašiai. Tuo metu būdamas dar mažas berniukas vaikinas nežinojo kodėl to reikia, tačiau sulaukęs 18tojo gimtadienio sužinojo visą tiesą koks tamsus ir paslaptingas yra pasaulis. Iš pat pradžių vaikinas nenorėjo turėti su tuo nieko bendro, išsikraustė iš namų. Tačiau praėjus dvejiems metams, kai pats vos nemirė nuo vilkolakio užpuplimo, suprato, kad apginti kitus žmones yra būtina.  

 Aaron Douglas

simpatizuoja Gabriella Skye Marshall


trumpas aprašymas
Vaikinas niekuomet neįsivaizdavo koks iš tiesų tamsus gali būti pasaulis. Tačiau jo šeima medžiotojų geno neturi. Visą tiesą apie šį pasaulį jam atskleidė Gabriella. Vis dėl to Aaron panoro tapti viso to dalimi, nors jam buvo kalbama, kad tai yra per daug pavojinga. Kelis metus besitreniruodamas vaikinas išmoko ganėtinai daug, todėl jį galima laikyti vienu iš stipriausių medžiotojų. Tačiau žudymas, pavertė jį žiauriu, agresyviu ir beveik nieko nejaučiančiu žmogumi. Vampyras ar ne, tačiau kiekvieną kartą jam tekdavo matyti mirštančio akyse norą tęsti savo gyvenimą ir būtent tai vaikiną labiausiai ir paveikė. 


----

----


Trumpas Aprašymas
--- 



what if?

IT’S FUN TO THINK OF THE WHAT-IF. SCARY, BUT FUN. IT’S LIKE, I THOUGHT THIS DOOR WAS CLOSED BEFORE, BUT HERE IT IS OPEN JUST THE TINEST CRACK. WHAT IF?
Atgal į viršų Go down
 

Medžiotojai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mysterious Death :: Nariams :: Veikėjų sąrašas-