Enchanted tragedy
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs.
 

 
Vampyrai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 

avatar

they made you into a weapon and told you to find peace

lav's :
261
fc :
Chloe Bennet
posts :
795

Gabriella Skye Marshall

RašytiTemos pavadinimas: Vampyrai   2016-12-15, 21:56Vampyrai vieni seniausių ir stipriausių antgamtinio pasaulio padarų. Paprastai juos sunku nužudyti bet tai yra įmanoma.
Kelios taisyklės:
1. Jie nužudomi mediniu kuolu į širdį.
2. Jie dega saulės šviesoje, jeigu neturi talismano, kuris juos apsaugotų.
3. Jie gali užkalbėti žmones, jeigu jie negeria verbenos.
4.  Į žmonių namus įeina tik su pakvietimu.
5.  Verbena jiems yra nuodinga.


       

Katherine Miller

vienša 22/+700


Trumpas aprašymas

Nors sukurta moteris buvo tik tuomet, kai po didžiojo karo prabėgo daugybė metų, ji - viena iš seniausių šia žeme vaikštančių vampyrų. Nuo pat sukūrimo Katherine pasižymėjo skvarbiu protu, sugebėjo išgyventi net pačiomis baisiausiomis sąlygomis, o jos išgyvenimo paslaptys dar ir dabar nėra žinomos. Tiesa, ji bėgo. Stėngėsi nesivelti į kylančias kovas ir karus, o tam, kad išgyventų, privalėjo slėptis. Moteris nesimaitino jau kelis šimtus metų,  O daba, kai Miller buvo tam tikra prasme ir vėl "prikelta", nežinia, ko galima tikėtis iš tokios ištroškusios vampyrės.. 

Daisy Nelson

vieniša Amžius : 19/59


Trumpas aprašymas

Daisy visuomet žavėjosi mistinėmis istorijomis, tačiau niekuomet nė nenumanė, jog vieną dieną pati taps tos mistikos dalimi. Paversta moteris buvo netyčia, vienam vampyrui besimaitinant, tačiau, nors ir dievino vampyrus bei kitus "mitologinius" padarus, supratus, kuo virto ji savęs nekentė, niekuomet nenorėjo nemirtingumo, juo tik savotiškai.. žavėjosi. Iš pradžių ji ieškojo būdų nusižudyti, tačiau visiškai užbaigti savo gyvenimo Daisy nenorėjo. Todėl, nebejausdama jokių emocijų, visiškai nieko, išskyrus tuštumą ir neapykantą viduje, ji nori pasiekti vieną tikstą- surasti, kas ją perkeitė ir galutinai pabaigti to padaro gyvenimą.  

Henrik Morris

simpatizuoja Daisy Nelson 22/+-2000


Trumpas Aprašymas

Vienas seniausių ir stipriausių vampyrų, vienas pirmųjų sukurtųjų. Kadangi   vaikinas gyvena jau  daugiau negu tūkstantį metų, jį sunaikinti sunku, o visi, kas bandė tą padaryti, mirė. Aišku, kitaip negu Katherina, Henrikas nesislapstė, jis puikiai žinojo ir vis dar žino, kaip išgyventi, tad šiame pasaulyje egzistuoja net du tukstančius metų.   

Daniell Sullivan

vienišas/  Amžius :+- 2000


Trumpas Aprašymas

Prieš virsmą vaikinas buvo galingas raganų šeimos raganius,tačiau šio šeimos atstovai gerokai išsiskyrė nuo kitų. Jis nesiekė apsaugoti žmonių nuo tykančio blogio ir tamsios, veikiau atvirkščiai, jis norėjo, pakenkti visiems aplinkiniam, ko pasekoje, susitaręs su vienu klajojančiu vampyru, pats persikeitė į kraugerį. Danielio manymu, visi žmonės yra silpni ir gyventi nenusipelnantys padarai. Vaikinas buvo įsikalęs į galvą, kad žmonės patys turi išmokti apsiginti,  o nelaukti, kol kiti ateis į pagalbą. Metams bėgant, jaučiama neapykantą žmonėms dar labiau sustiprėjo ir vaikinas šiuo metu tejaučia vieną norą, kuris stipresnis už viską- žudyti.  


Damon Forbes

įsimylėjęs Daisy Nelson/ Amžius : 21/1720


Trumpas Aprašymas
Kai gyveni ilgą laiką, be jokios prasmės ,greitai viskas išnyksta. Nebematai grožio, nejauti jausmų. Esi vienas, nes nenori prie ko nors prisirišti. Nes net ir tiem "nemirtingiems" kada nors ateina galas. Damon taip pat vienas iš seniausių ir vienišiausių vampyrų, tačiau bėgant metams, jis sutiko moterį. Ji atrodė paprasta, nuoširdi. Per daug žmogiška, kad būtų realia.. Todėl jis pavertė ją vampyre, tikėdamasis, kad dar kada nors ją pamatys. (kalba eina apie Daisy Nelson)  what if?

IT’S FUN TO THINK OF THE WHAT-IF. SCARY, BUT FUN. IT’S LIKE, I THOUGHT THIS DOOR WAS CLOSED BEFORE, BUT HERE IT IS OPEN JUST THE TINEST CRACK. WHAT IF?
Atgal į viršų Go down
 

Vampyrai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mysterious Death :: Nariams :: Veikėjų sąrašas-