Enchanted tragedy
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs.
 

 
Selena Sibille Whitmore

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 

avatar

you'll never know the psychopath sitting next to you

lav's :
229
fc :
Adelaide Kane
posts :
1762

Mary Elisabeth Stuart

RašytiTemos pavadinimas: Selena Sibille Whitmore   2016-12-10, 18:30

Selena Sibille Whitmore

##. Sirena/Lilly Collins/ 18/+3000


Prieš tris tūkstančius metų .
Netoli girios stovėjo nemažas kaimas su daugiau nei keliomis dešimtimis gyventojų .Tą naktį niekas neįtarė apie vienos šeimos pagausėjimą , jie buvo eiliniai gyventojai valdantys nemažą dalį kaimo maisto šaltinio . Ūkininkai , pagaliau po daugelio metų susilaukę atžalos.
Buvo vidurvasario nakties vidurys kai pasaulį išvydo skaisčios odos ir tamsių it varnas plaukų mergaitė . Šeima džaugėsi kūdikiu , gyveno ramų ir nerūpestingą gyvenimą kol mergaitė išaugo į dailią paauglę. Ji nebuvo paprasta , mergaitė galėjo skaityti kaimo gyventojų mintis , jausti jų emocijas ir nejučiomis pakaustyti kekvieno vyro žvilgsnį . Žinoma tai niekam nepatiko , o ir apie jos minčių skaitymo dovaną sužinoję kaimiečiai negailestingai ištrėmė mergaitę iš kaimo įsodinę ją į valtį ir paleidę upės srove . Motinai ir tėvui iš skausmo plyšo širdis , neilgai trukus jie buvo rasti mirę savo pačių namuose.
Iš šeimos išgyveno tik mergaitė , ilgą laiką blaškoma vėjo po neatrastas vandens platumas ir tik perplauką išsikapsčiusi iš audros gyva , buvo išmesta į krantą neaiškios ir nežinomos salos . Saloje ją aigaivino keleriais metais už ją vyresnė mergina , po kurio laiko jos susidraugavo besistengdamos išgyventi drauge .
Po keletos mėnesių jos tapo lyg seserys viena kitai nes turėjo tapačią dovaną , ir nors atrodė jog gyvenimas yra joms palankus saloje ėmė trūkti maisto . Sumasčiusios pasinaudoti savo galiomis lyg žaisdamos ėmė krante balsu vilioti jūrininkus , o sudužus jų laivams vyresnioji eidavo ieškoti atsargų iš to ką išplaudavo bangos , vyresnioji vardu Liucilė tai darė nebepirmus kartus tačiau savo paslapčių ji Sibillei nesakė .
Po daugiau nei 5 mėnesių Sibillė nejučiomis užsuko į urvą kuris pasirodydavo tik nusekus vandeniui ir užmatLiucilė tai darė nebepirmus kartus tačiau savo paslapčių ji Sibillei nesakė .
Po daugiau nei 5 mėnesių Sibillė nejučiomis užsuko į urvą kuris pasirodydavo tik nusekus vandeniui ir užmatė begales jūrininkų kūnų likučių , aplink sienasbuvo išguldyti griaučiai . Pakraupusi nuo vaizdo ji susirado seserį norėdfama išsiaiškinti kas čia vyksta . Tačiau tai ką ji išgirdo nebuvo geros naujienos , Liucilė prisipažino jog atsargų vanduo neišplaudavo ir merginos maitinosi gyva jūrininkų mėsa , jaunesnioji buvo prieš , pasruvusi ašarimis ji pabėgo nuo sesers ir netyčiomis nuslydo nuo stalios uolos išsitiesdama jos apačioje . Dar kelios minutės ir šioji būtu mirtinai nukruajavusi tačiau vyresnioji sesuo išsikvietė taip vadinamą velnią ir dėl sesers givybės sudarė sandorį , nemirtingumui amžinam grožiui ir galiai mainais už Sibillės prikėlimą . Žinoma buvo sąlygą maitintis nuodemingūjų sielomis ir gyva mėsa . Neturėjusios pasirinkimo jos sutiko , taip tapdamos Sirenomis , velnio pasiuntinėmis .
Istorija kitus faktus nutyli , žinoma tik tai jog jos dingo iš salos tesdamos savo pavestus darbus iki šių dienų .


you'll never know the psychopath sitting next to you
In the land of gods and monsters i was an angel , living in the garden of evel.
Blood dripping out your arm
The past can hurts
Atgal į viršų Go down
http://mysteriousdeath.forumlt.com
 

Selena Sibille Whitmore

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijos :: Nežinomi-