Enchanted tragedy
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs.
 

 
Neatrasti

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 

avatar

you'll never know the psychopath sitting next to you

lav's :
229
fc :
Adelaide Kane
posts :
1762

Mary Elisabeth Stuart

RašytiTemos pavadinimas: Neatrasti   2016-11-28, 13:27
Tai - padarai, nepriklausantys nei vienai iš išvardintų rūšių . Kekvienas asmuo, susigalvojęs būtybę, kurios nėra sąraše, privalo ją aprašyti bent keliais sakiniais savo gyvenimo aprašymuose.
.
       

Selena Sibille Whitmore

Draugauja su Theodore Dannhaverus. 18/+3000


Trumpas aprašymas

– -  Serena, kadaise buvusi jauna, nieko neįtariančia mergina, atsidūrė nelaiku ir nevietoje. Prieš tris tūkstančius metų sutiko moterį, su kuria tapo lyg seserys, ko, deja,  labai pasigailėjo, nes jos dėka sudarė sandėrį su velniu . Todėl dabar po šitiek atskirai paleistų metų, ji užtrenkė visas duris v seseriai ir stengiasi gyventi toliau . Vadovauja žmogžudysčių skyriui ir toliau siunčia nusidėjusias sielas į pragarą .  

Isabelle Muller

Įsimylėjusi Theodore Daanhaverus Amžius : 487


Trumpas aprašymas

Isabellė yra į akis nekrentanti, ramų gyvenimą gyvenanti moteris . Užsiima menine veikla , paslapčiomis yra įsižiūrėjusi vilkolakį Theodore . Kadangi vilkolakis dažnai užsuka į jos meno galeriją, ji vis puoselėja viltis jo atžvilgiu, nors atsako ir negauna . Yra nimfa, todėl be galo mėsta gamtą, kur ir praleidžia didžiąją laiko dalį.  

Alessandra Degiz

Vieniša 22/+58


Trumpas Aprašymas

Gyvenimo mėtoma moteris , užaugusi vaikų namuose . Palikta tikrų tėvų vos kelių mėnesių, tačiau išaugusi stipria ir nepriklausoma moterimi . Šiuo metu užsiima privačia veikla policijos nuovadoje . Iš tiesų yra metamorfė, tačiau savo prigimtį slepia . Visai neseniai buvo užpulta vietinio vagies , besigindama jį nužudė todėl dabar yra kankinama košmarų.  

Michael Devius

Susitikinėja su Atchelle Ellasyn Westwood  Amžius : 2000


Trumpas Aprašymas

Demonas , savo gyvenimą leidžiantis žemėje su mylimąja Atchelle . Nors visuomenėje jis apsimeta geradariu, iš tiesų yra šiurkštus ir žiaurus žudikas . Savo aukomis renkasi jaunas nieko neįtariančias mergaites , maitinasi jų krauju, savo moteriai palikdamas jų sielas. Valdo vieną didžiausių ir garsiausių Striptizo klubų šalyje .

Maja Sylvergone

Vieniša . Amžius : 17


Trumpas Aprašymas
Maja yra vienintelė išlikusi palikuonė su drakonės genu . Jauna aikštinga mergaitė, kurios charakterį vis labiau perima joje tūnanti pabaisa . Maja nesupranta, kas jai darosi , todėl gydosi psihiatrinėje dėl neaiškaus elgiasio.  In the land of gods and monsters i was an angel , living in the garden of evel.
Blood dripping out your arm
The past can hurts
Atgal į viršų Go down
http://mysteriousdeath.forumlt.com
 

Neatrasti

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mysterious Death :: Nariams :: Veikėjų sąrašas-