Enchanted tragedy
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs.
 

 
Žmonės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 

avatar

you'll never know the psychopath sitting next to you

lav's :
229
fc :
Adelaide Kane
posts :
1762

Mary Elisabeth Stuart

RašytiTemos pavadinimas: Žmonės   2016-11-24, 15:23
Tai paprasti mirtingieji , gyvenantys niekuo nerūpestingą žmonių gyvenimą .

.

       

Alicia Montenegro

Vieniša Amžius :32


Trumpas aprašymas

Alicia yra moteris , gyvenime netekusi šemos bei savo sūnaus . Pastojo būdama jauna , vaiko tėvo neprisimena , po gaistro jų namuose kūdikis žuvo. Po karto gulėjo psihiatrinėje du kartus , po paskutiniojo susirado padorų darbą ir ėmė susitikinėti su įvairaus plauko jaunuoliais tam jog vėl pasijaustų jauna .

Lucas Divergent

Vienišas Amžius : 24


Trumpas aprašymas

Ketvirto kurso phihologijosstudentas , dabar atlieka praktiką miesto psihiatrinėje ligoninėje . Yra begalo pasišventęs savo pasirinktai specialybei , todėl vis neduoda ramybės ligoninės direktorei su prašymais įleisti ir į kitus skyrius . Yra geras , nuoširdus tačiau perdauk smalsus vaikinukas .

Victoria Lucas

Susitikinėja Amžius : 19


Trumpas Aprašymas

Victoria abiturientė ,stropi ir gra mokinė . Laisvalaikiu nevengia plotų . Nors prieš tėvus atrodo tikras angelas ištiesų yra vakarėlių liūtė besismaginanti su visais kas papuola jai po kojomis . Visai neseniai vakarėlyje buteliu vožė vaikinui per galvą , dėl to atsidūrė policijos nuovadoje bei gavo nemažą baudą.

James Pacinno

Vienišas Amžius : 26


Trumpas Aprašymas

Rimtas , į politiką įsivėlęs vyras. Atsakingas ir rimtai žiųrintis į darbą , žinoma mėgėjas pasinaudoti savo pareigomis dėl geresnių sąlygų . Yra slaptas azartinių lošimų fanas , todėl savo turtus baigia pralošti kazino ruletėje .  

Christina Van der Woodsen

Vieniša . Amžius : 23


Trumpas Aprašymas

Christina yra mados icona . Visą savo gyvenimą buvo lepinama ir saugoma aukštas pareigas visuomenėje užimančių tėvų . Yra išlepinta ir nesupranta vargšų gyvenimo .In the land of gods and monsters i was an angel , living in the garden of evel.
Blood dripping out your arm
The past can hurts
Atgal į viršų Go down
http://mysteriousdeath.forumlt.com
 

Žmonės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mysterious Death :: Nariams :: Veikėjų sąrašas-