Enchanted tragedy
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs.
 

 
Šmėklos ( Išgalvoti nepriimami)

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 

avatar

you'll never know the psychopath sitting next to you

lav's :
229
fc :
Adelaide Kane
posts :
1762

Mary Elisabeth Stuart

RašytiTemos pavadinimas: Šmėklos ( Išgalvoti nepriimami)   2016-11-24, 14:56
Vieni iš seniausių padarų likusių vaikščioti ant žemės paviršiaus sukurtų pačio jų vadinamo tėvo- velnio . Šmėklos yra bekūnės būtybės pasirenkančios žmogų kaip indą . Valdo juodają magiją , tam joms nereikalingos jokios priemonės ar burtažodžiai kaip raganoms . Galingiausios esančios visos kartu , kuo toliau viena nuo kitos esti tuo labiau pažeidžiamos darosi , jos nemirtingos tačiau į šmėklos apsėstą kūną suleidus pelyno estrakto ji tampa įkalinta ir negali palikti žmogaus . Kaip žmogus ji jaučią skausmą  kankinama ar žalojama . Žinoma šmėklos neveikia apžavai , ir žmogiškas kūnas nemiršta kol siela jo nepalieka .
Vienintelis būdas jas nužudyti yra laikyti jas kuo toliau viena nuo kitos ir išėjusią sielą įkalinti kerėtame inde .


.       

Atchelle Ellasyn Westwood

Draugauja su Michael Devius. 19/+∞


Trumpas aprašymas

– Jauna energinga ir savimi pasitikinti moteris . Atchellė nors yra jauniausia iš savo rūšies atstovų biologiniumi amžiumi  tikrai nėra prasčiausia . Yra pagrindinė derybininkė ir saugotoja . Jau ištisus amžius šalia savęs laikydama Jonathaną kartu su jo pagalba sugebėjo išsaugoti ir jaunesnių rūšies atstovų gyvenimus . Nors Achellė vadovauja ligybės principu – jog visi jos šeimos nariai yra lygūs ir vienodai reikšmingi visgi pagrindinius sprendimus atlieka kartu su Jonathanu . Šiuo metu kai karas aprimęs ji nesirūpindama vadovauja psihiatrijos įstaigai,bei leidžia savo gyvenimą kartu su Demonu Michael. .

Adrian Jonathan Morgan

Simpatizuoja Atchellei Ellasyn Westwood 28/+∞


Trumpas aprašymas

Šis vyras yra arogantiškas , pasipūtęs jokio gailesčio nejaučiantis padaras, stipriais ryšiais sussietas su savo rūšies atstovais . Jaučią stiprius romantiškus jausmus Atchelei ,tačiau jų nedemonstruoja . Visų akimis išlieka išdidus ir stiprus vyras nesileidžiantis į romantiškus santykius su jokiu gyvu padaru . Atsidavęs savo rūšiai ir jos apsaugojimui , nors neakivaizdžiais metodais stengiasi patraukti į save Atchellę.

Matthew Easthood

Vienišas/ 25/+∞


Trumpas Aprašymas

Jaunas , pašėlęs ir visiškai atitrūkęs nuo visų politinių ar karinių šeimos įvikių . Nors yra stiprus ir prireikus jo pagalbos visada būna šalia, laisvu laiku skersai išilgai mala striptizo klubus ,barus ir kitas įvairias pramoginio tipo vietas . Žinoma merginos , alkoholis ir kraujas yra jo gyvenimo moto . Nors jaučia stiprius jausmus savo šeimai kitiems jis visiškai apatiškas .

Adeline Wood

Vieniša  22/+∞


Trumpas Aprašymas

Vienintelė šeimos narė kuriai žmonės neatrodo kaip daigtai , kuri jaučia skausmą meilę ir kitokius jausmus . Jauna , atsakinga bet naivi moteris , vengianti karo ir kitų nemalonių situacijų . Nors yra kitokio būdo , šeimoje begalo mylima ir saugoma . Nors Jonathanas ir nėra patenkintas ja , ši nekreipia į tai dėmesio nes turi visokiariopą Achellės apsaugą . Dauk laiko praleidžianti savo „kitokio“ meno studijoje.

Alisha Eashood

Vieniša . 38/+∞


Trumpas Aprašymas

Matthew Easthoodo motina , begalo gracinga ir tvirta moteris . Visus žavinti savo jaunatviškumu bei elegancija , vyriausia šeimos narė . Ši moteris nesikiša į plitinius reikalus , tačiau esant reikalui yra ta kuri pati pirmoji ateina į pagalbą ir dalina patarimus . Nemėgsta žmonių , saugosi ir kitų rasių . Mėgaujasi vyrų dėmesiu , tačiau tai netrunka ilgai nes sūnus visus juos išžudo vos motinai spėjus kažką pajausti esamam vyrui . Todėl ji jau kaip ir priprato mėgautis laikinu to pačio asmens dėmesiu.In the land of gods and monsters i was an angel , living in the garden of evel.
Blood dripping out your arm
The past can hurts
Atgal į viršų Go down
http://mysteriousdeath.forumlt.com
 

Šmėklos ( Išgalvoti nepriimami)

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Mysterious Death :: Nariams :: Veikėjų sąrašas-