Enchanted tragedy
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs.
 

 
Ship To Wreck

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 

lav's :
551
posts :
209

exGerhard Zachary Berg

RašytiTemos pavadinimas: Ship To Wreck   2016-10-16, 22:13

Ieškoma buvusi žmona.
Rasė: medžiotoja arba žmogus.
Tautybė: europietė.
Amžius: +/- 30
Veidas: susitarsim per pm
Istorija: Susipažino būdami visai jauni, po poros metų draugystės susituokė, gyveno visai laimingai, moteris pakentė jo kartais agresyvų ir nepaaiškinamą charakterį, o šis stengėsi būti geriausia savęs versija dėl jos. Galiausiai jų šeimą papildė dukra (Agatha kuriai dabar turėtų būti keturi metai). Tačiau kai mergaitei buvo dveji, tarp jų prasidėjo pykčiai, moteris susižavėjo kitu vyru ir galiausiai vieną dieną jį paliko, o po kurio laiko šie visiškai išsiskyrė.(jeigu nenorit būti išdavikė galima sugalvoti, kad buvo šantažuojama ar pan.) Toliau kaip sudėsite jos gyvenimą, fantazija jūsų. Dabar mergaitei keturi metai(gyvena su tėvu) ir ex žmona sugalvojo jog turėtų vėl būti drauge, dėl priežasties galbūt susitarsime pm.
Reikalavimai: Raštingumas nėra svarbus, nenoriu ilgų bereikšmių pranešimų, geriau trumpesni bet daugiau veiksmo. Aktyvumas taip pat nebūtinas, bent kartą į dieną postas ar prisijungimas, pats tas.  
Atgal į viršų Go down

lav's :
551
posts :
209

exGerhard Zachary Berg

RašytiTemos pavadinimas: Re: Ship To Wreck   2016-10-17, 22:39

Vaikas yra, trūksta tik ex/būsimos žmonos
Atgal į viršų Go down
 

Ship To Wreck

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijos-