Enchanted tragedy
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs.
 

 
Freya E. Bennet

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 

lav's :
50
posts :
11

exFreya Edna Bennet

RašytiTemos pavadinimas: Freya E. Bennet   2016-08-15, 22:59Frėja Edna Benet

##. Fėja / Kaya Scodelario/ 20

Vieną audringą rudens naktį, kažkokia moteris apsisiautusi juodu apsiaustu ėjo link vienišo, šiek tiek atokiau nuo miesto esančio pastato. Aplink jį buvo žaidimų aikštelė ir šioks toks sodas. Tai buvo vaikų namai. Moteris rankose nešėsi krepšelį su miegančia mergaite jame. Jinai stengėsi, kad tik mergaitės neaplytų ar ji nepabustų. Netrukus abi personos jau buvo prie pastato laiptelių. Slaptoji moteriškė padėjo krepšį šalia durų ir prie anklodės, į kurią buvo suvyniotas vaikas, prisegė popierių su užrašu: "Frėja Edna Benet 04/04". Tada ji paspaudė skambutį ir greitai pabėgo.
Štai tokia buvo trumpa Frėjos atsiradimo vaikų namuose istorija. Nuo pat mažumės ji mielai buvo be galo gera ir niekad niekam nesukeldavo jokių rūpesčių, gražiai elgėsi ir visuomet pasiaukodavo dėl kitų vaikų. Visi darbuotojai gūščiodavo pečiais kodėl niekas nepasiima pas save tokio auksinio vaiko, bet kartu ir paslapčia džiaugėsi, nes mažylė visuomet jiems padėdavo arba tiesiog su jais paplepėdavo. Pradėjus eiti į mokyklą Edna savo gerumo ir charizmatiškumo neprarado. Mokykloje turėjo be galo daug draugų ir tikrai gerai mokėsi. Mokyklą pabaigė puikiausiais pažymiais ir nusprendė mokytis veterinarijos, todėl netrukus išsiktaustė.

Frėja yra labai draugiška ir charizmatiška, todėl visi aplinkiniai patys nepastebi kaip apkerėti jos nuoširdumo, jai peršasi į draugus. Aišku, mergina gali ir pakovoti už save, ir užpykti. Taip pat labai saugo ir myli gamtą, gyvūnus

Better say nothing at all. Language is worth a thousand pounds a word.


Atgal į viršų Go down
 

Freya E. Bennet

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijos-