Enchanted tragedy
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs.
 

 
Jessica Chloe Monteque

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 

lav's :
70
posts :
41

exJessica Chloe Monteque

RašytiTemos pavadinimas: Jessica Chloe Monteque   2016-08-09, 17:38


Jessica Chloe Monteque

Vampyrė / Kristina Bazan/ 23/143

Jessica gimė žymioje šeimoje, ir jai nuo pat vaikystės buvo pažadėtas geras ir gražus gyvenimas. Graži, maloni mergina, buvo visų mylima, vaikinai buriavosi eilėje, o merginos troško būti tokia kaip ji. Eilinis, tobulos merginos pasaulėlis kuriame ji gyveno. Ar tokiu atrodė. Šeima iš jos reikalavo daug, gal netgi per daug, ir niekas nė nenutuokė kas dedasi už gražių didžiulių durų. Kasdienis spaudimas, tačiau ji vis tiek šypsojosi pasauliui. Iki vieno nelemto įvykio kai jai buvo aštuoniolika. Buvo vėlyvas vakaras, o ji žingsniavo silpnai apšviesta alėja namo, kai ją užpuolė vampyras. Skaičiavo paskutines sekundes, tačiau ji nežuvo.. išgyvenusi perversma tapo viena iš jų. Atsibudusi nepažįstamojoje vietoje Chloe nesuvokė kur yra, ir kas atsitiko, tačiau, pasaulį staiga matė ryškiau, viską jautė geriau, ir jautėsi stipresnė visapusiškai. Kankino tik nesuvokiamas alkis ir.. kraujo troškimas. Ji buvo paversta vampyre. Sužinojo tai po kelių akimirkų nepažįstamam vyrui užėjus į kambarį. Tai buvo tas pats ją užpuolęs vyras. Tas pats kuris ją vėliau išmokė naujo gyvenimo būdo. Pas tėvus aišku, nebegrįžo. Susikūrė naują gyvenimą su savo globėjo pagalba. Jis ją ištraukė iš to blizgančio netikro pasaulėlio, o ji greitai priprato prie naujojo, ir puikiai prie jo prisitaikė.

Jess yra drąsi, pasitikinti savimi, o už mielo veidelio slepiasi ne tokios jau ir doros mintys. Maloni, savo nekaltumu ir išraiškingomis akimis pritraukianti kitų dėmesį. Turbūt pavojingiausia jos savybė - ji yra visiškai nenuspėjama, kartais net pati nustebina save savo veiksmais. Pratrūkusi virsta tikra furija, tačiau labai greitai gali ir vėl šypsotis niekuo dėta šypsena. Elegantiškumo įsikūnijimas, mėgsta pabrėžti savo moteriška ir jeigu reikia, tuo pasinaudoti. Gudri ir protinga. Stipriai kovojanti už save ir niekam neleidžianti lipti ant galvos, ar kitaip ją žeminti. Kartais, gali būti jautri ir turi savyje to moteriško švelnumo, tačiau tai mato tikrai ne visi.


I am good, but not an angel
I do sin, but I am not the devil


Atgal į viršų Go down

lav's :
246
posts :
474

exEdward Hunter Balmain

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jessica Chloe Monteque   2016-08-09, 17:39

sveika atvykusi :*
Atgal į viršų Go down

lav's :
70
posts :
41

exJessica Chloe Monteque

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jessica Chloe Monteque   2016-08-09, 17:42

Helou ^^
Atgal į viršų Go down

avatar

you'll never know the psychopath sitting next to you

lav's :
229
fc :
Adelaide Kane
posts :
1762

Mary Elisabeth Stuart

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jessica Chloe Monteque   2016-08-09, 17:55

Sveika!:*


In the land of gods and monsters i was an angel , living in the garden of evel.
Blood dripping out your arm
The past can hurts
Atgal į viršų Go down
http://mysteriousdeath.forumlt.com

lav's :
70
posts :
41

exJessica Chloe Monteque

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jessica Chloe Monteque   2016-08-09, 18:19

Labas :3
Atgal į viršų Go down

Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Jessica Chloe Monteque   

Atgal į viršų Go down
 

Jessica Chloe Monteque

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijos-