Enchanted tragedy
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs.
 

 
Hunter Maxwell

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 

lav's :
270
posts :
573

Christina Van der Woodsen

RašytiTemos pavadinimas: Hunter Maxwell   2016-08-07, 02:15Hunter Jake Maxwell  

##. energijos vampyras / brett dalton/ 25

Neseniai tapęs vampyru Hunter be jokio santūrumo gali teigti, jog tai -  geriausias jam nutikęs dalykas. Išsisukęs iš nuobodžios rutinos, mirtingumo, vyras be jokio gėdos jausmo žudo kiekvieną judantį organizmą, pasipainiojusį jam po kojomis. "Serijinis žudikas, skerdikas, žudymo mašina, psichas". Tai tik maža dalelė žodžių, kuriais aplinkiniai apibūdina Maxwell. Patraukli išvaizda ir ramus, perdėtai angeliškas veidas tėra tik šydas, skirtas apmulkinti kiekvieną. Jis yra grynas įrodymas, kad žmonės gali būti blogi. Net jeigu jis nėra visiškai žmogus.
Būdamas mirtingas Jake dažnai įsiveldavo į nemalonumus, muštynes, todėl naudotis kumščiais jam yra priimtina. Smurtas viską išsprendžia. Bent jau jo logika tokia. Iki šiol Hunter negali suprasti kokia yra žodžio "negalima" reikšmė, mat jo protas funkcionuoja "pasaulis lenkiasi prieš mane" logika, ir toks savęs pervertinimas vyrui neretai atneša daug problemų, su kuriomis jis ne visada pajėgia susidoroti. Nepaisant to, Maxwell mėgsta aktyvų laisvalaikį, nuotykius, vakarėlius, alkoholį ir kitus kūniškus malonumus.
Kalbant apie jo pliusus, vyras pakankamai šalto proto, geba išsisukti iš daugelio situacijų, sumanus ir ganėtinai geras strategas. Neprisiriša prie žmonių, ir, turbūt, net nemokėtų kažko mylėti labiau, negu savęs, mat, kas jau kas, bet jis yra tikrų tikriausias savimyla ir garbėtroška, kuris niekada nemoka pralaimėti.


don't make the mistake of thinking i have a heart to steal


Atgal į viršų Go down

lav's :
246
posts :
474

exEdward Hunter Balmain

RašytiTemos pavadinimas: Re: Hunter Maxwell   2016-08-07, 17:11

sveikinu prisijungus ;*
Atgal į viršų Go down
 

Hunter Maxwell

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijos-