Enchanted tragedy
Sveiki atvykę į Bleumont miestą Kalifornijoje!Pradėkime nuo to, kad Bleumont nepanašus į visus kitus Amerikos miestus. Šis miestelis buvo sukurtas magijos pagalba, prieš 10 metų. Jis buvo sukurtas originaliųjų raganių, kurie prieš kiek daugiau nei 500 metų sustingdė visos Kalifornijos laiką, iš skirtingų žemių ir karalysčių visus žmones perkeldami į šių dienų žemes, į šių dienų miestą. Kiekvienas, turintis magiškų galių, naujai atvykęs į miestą pilietis, gali jausti magijos alsavimą Bleumonte. Tai vieta, kur nerealūs dalykai tampa labai realūs.
 

 
Isabellė Harlay Sherwood

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 

avatar

you'll never know the psychopath sitting next to you

lav's :
229
fc :
Adelaide Kane
posts :
1762

Mary Elisabeth Stuart

RašytiTemos pavadinimas: Isabellė Harlay Sherwood   2016-08-02, 08:26Isabellė Harlay Sherwood

##.  / Margot Robbie/ 21/∞

Charakteris :
Isabellė kovinga , begalo rafinuota ir išauklėta moteris nepaisant jos grėsmingos prigimties . Dažniausiai vadovaujasi šaltu ir sveiku protu . Yra iš tų kurios nesitepa savo rankų o visą darbą palieka kitiems , tačiau jai mato jog jie to nepadarys imasi iniciatyvos pati . Gyvybė gali atimpti net nesudrebėjusi , tačiau brutalų reikalą visad palieka savo šeimai kuri kur kas labiau mėgaujasi žudymu Tuo tarpu pati sėdi diplomatės vietoje ir saugo savo šeimos užpakalius .


Istorija :
Isabellė priklauso vienai iš seniausių rūšių – šmėkloms . Begalo graži ir moteriška , tačiau kiek ramesnio būdo nei Damianas . Kadaisę turėjo romaną su Ven Digo tačiau išsiskyrė nors dalis jausmų visdar išlikę ką jie smarkiai slepia. Isabellė yra ta prie kurios šono stovi visi jos gentainiai, už saviškius ji eitų iki pasaulio krašto . Ji viena iš tų kurios nesitepa savo rankų , palieka visą brutalų reikalą Damianui ir Moirai. Nors esant reikalui gali susipurvinti ir savo nagučius.Šiuo metu pasinėrusi į reikalus su Matiumi ir palikusi visą tvarkos palaikymą likusiems .

If you don't understand my silence,you will never understand my words. ♣
In the land of gods and monsters i was an angel , living in the garden of evel.
Blood dripping out your arm
The past can hurts
Atgal į viršų Go down
http://mysteriousdeath.forumlt.com
 

Isabellė Harlay Sherwood

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Biografijos-